VAIZDAI

Lentos iš medinio pastato (1) krosnies Vilniaus Žemutinės pilies teritorijoje (Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios) 1960 m.

PAVADINIMAS: Lentos iš medinio pastato (1) krosnies Vilniaus Žemutinės pilies teritorijoje (Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios) 1960 m.

KLASIFIKACIJA: ARCHEOLOGIJA | ARCHEOLOGINIAI RADINIAI | ARCHITEKTŪRINIAI RADINIAI | STATYBINĖS MEDŽIAGOS | LENTA Lentos išimtos iš medinio pastato (1) krosnies.

ORIGINALI ANTRAŠTĖ: Vilnius, G. kalno papėdė. Lenta iš I-mo pastato krosnies vidaus (ją išėmus ir išskalbus)

RŪŠIS: SKAIDRŪS VAIZDAI | NEGATYVAI

FIKSUOTOJAS: Adolfas Tautavičius

FIKSAVIMO METAI: 1960

IDENTIFIKUOTA FIKSAVIMO VIETA: Vilnius, m., , Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr., Lietuvos Respublika Vilniaus Žemutinės pilies teritorija (Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčia), Pilies kalno šiaurinė papėdė.

FIKSAVIMO VIETA PAGAL ŠALTINĮ:

ARCHYVINIS ŠALTINIS:
LIIR (Lietuvos istorijos instituto Rankraštynas) | Fototeka (Archeologijos), Nr. ng. 9722a

DUOMENŲ RINKINYS ARUODUOSE: Vilniaus Žemutinės pilies 1960 m. archeologinių tyrimų duomenys [LIIR F.1–92, 226]

SUSIJĘ ASMENYS: Adolfas Tautavičius 1960 m. Vilniaus Žemutinės pilies (Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios), Pilies kalno šiaurinės papėdės archeologinių tyrimų vadovas.

SUSIJĘ ĮRAŠAI: Lentos iš medinio pastato (1) krosnies Vilniaus Žemutinės pilies teritorijoje (Šv. Onos ir Šv. Barboros bažnyčios) 1960 m.

PASTABOS: Negatyvas (ng. 9722a) neturi atskiros antraštės registracijos knygoje ir yra priskirtinas prie ng. 9722, kuris turi antraštę "Vilnius, G. kalno papėdė. Lenta iš I-mo pastato krosnies vidaus (ją išėmus ir išskalbus)".

©: Kolekcija: Lietuvos istorijos institutas

Atgal